| catutza_1092 a întrebat:

Am cumparat o hamsterica si nu stiu ce nume sa ii pun, niste sugestii va rooog.

8 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Heyyhappy

Si eu am avut o hamsterita si o chema Chitzi. Ma rog, pe atunci nu stiam ca e fatalaughing.Tu ii poti spune Chitzabig grin. Uite si alte nume:

Pufuleataalaughing(Puffy,Pufuu,Pufalove struck),Molly,Sadie,Lucy,Daisy,Ginger,Abby,Sasha,Sandy,Dakota,Katy,Annie,Chelsea(Celsi),Princess,Missy,Sophie,Tasha,Annabelle,Fluffylove struck,Lola,Snowbolllaughing,LeeLee,Minnie, Mousye, Hamsa sau Hamsytongue

Cam atathappy Sper ca te-am ajutatbig grin

| TheBadOne a răspuns:

Depinde ce fel de nume iti plac si tie! De exemplu mie mi se par amuzante pana si numele serioase! Si depinde si de cum arata!
Ce ai zice de: Emy, Genevieve(asa o cheama pe o jucarie de-a mea de plus laughing rolling on the floor ), Katie, Vicky(asa o cheama pe hamsterica unor prieteni de familie), Soricica( laughing un nume asemanator i-a pus o prietena de-a mea la hamsterul sau).
Sper ca te-am ajutat intr-un fel, desi am venit doar cu nume stupide!

| pisy_5459 a răspuns:

Buna am avut si eu i-am pus numele Roxy,dar poti sai pui si Rocky,sasha, mimi, rozy etc.

| RadXx a răspuns:

Floricica,Frumusica,Dragutica,Bubbles, emma, alex,boris, tasha,mickey,bel,rolly,samy,rocco,ronnie,cric,
tama,hamsterix,Kuki,Koko,lola,lili,maggye,fluffy,cindi,fufy; baieti-mack,rufus,dragy, lucky, petunia etc. sper ca te-am ajutat funda?

| AnimeChu a răspuns:

Leyla, Raly, Heidi, Rin, Maka, Patty, Lizzy, Nina, Cloe
Sper ca te-am ajutat ^^; 3

| bombonika18 a răspuns:

Becky

| RaInBoW_6912 a răspuns:

Pufosenie(
dakai pufoasa)
Printesa
fulg
DiDi
pInK(nu stiu da-mi place PINK big grin)
Lolipophappy
Suzzy
sonny
tiffany
smiley
rainbow
etc...big grin fUndA?