| Bella_Mira_1984 a întrebat:

Buna,am cumparat un bichon maltese si mi s-a parut mie ca e cam mare...cantareste in jur de 4 kg, in carnetul de sanatate scrie ca are 3 luni...e normal sa cantareasca atat de mult un mascul de 3 luni sau am cumparat un catel adult fara sa stiu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.La 3 luni un bichon maltez nu poate cantarii nici jumatate din ce spui.Ori este adult, ori nu este bichon maltez. daca ai o poza, trimite-mi si iti confirm sau nu.Iti ofer orice detalii despre bichonul msaltez.O zi buna.

| JohnnyBi a răspuns:

Stii cum e de Pasti cand te duci sa iei miel si verifici daca nu are colti si gheare? cam asta e problema ta. ori nu e bichon, ori nu are 3 luni