| ContNmc7 a întrebat:

Buna. Am doi catei. Unul care are 4 ani, talie mica, mascul. Si celalalt, mascul, 5 luni. care e puiul primului catel, e tatal lui. Ideea e ca ei se joaca, alearga etc, dar am observat ca, cainele meu il calareste pe cel mic. Nu înțeleg de ce sau daca e normal. Idei?

1 răspuns:
| deaconescud4arya a răspuns:

Asa fac ei, pentru ca nu are un sex feminin langa el, si practic el atunci se agata de unde poate.

Spre exemplu:

Asa face si al meu, eu un shih tzu de 1 an, si se urca pe picioarele tuturor persoanelor din familie