| anonim_4396 a întrebat:

Am doi hamsteri roborovski, mascul si femela. Atunci cand o scot pe asta mica din cusca si o mai las pe jos sau chiar cand o tin in mana, cateodata isi mai da jos mancarea din pungulite. Am cautat pe net despre asta, dar nu am gasit. Vreau sa stiu de ce face asa? [Fundita. on the phone

2 răspunsuri:
| Adryanna2000 a răspuns:

Si eu am hamsteri si stiu despre ce e vorba.Ei practic isi cara mancarea in acele pungute.Din cate am vazut ei se simt incomozi si cred ca din comoditate o scot.

| SpatariuMihaela a răspuns:

Pai cred ca o scote pentru ca o incomodeaza fiind prea multa sau asa.Nu cred ca e grav