| Pop_Lara_1998 a întrebat:

Am fost plecata timp de o saptamana de acasa,iar cand m-am intors mi-am gasit pisica suparata,deprimata,nu vroia sa manance, nu torcea etc. Credeti ca este bolnava?

Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

A stat mult timp singură. Oricine ar fi venit să o îngrijească, nu se compară cu persoana pe care o iubesc. Probabil e în depresie. Și ele au sentimente.

2 răspunsuri:
| Galaxyy a răspuns:

Uita-te la pisici infernale de pe discovery, parca, daca acolo se linistesc poate la tine este invers :-)

| Eastwood a răspuns:

S-a simtit singura, si tu ai fi la fel daca ai fi inchisa undeva si nu ai avea ce face ( fara tel, pc, net etc ).
Joaca-te cu ea, ii va trece, stai linistita!