| DangerGhost a întrebat:

am nevoie de ajutor, urgent! Am doi pui de pisica. Amandoi au doua luni. Unul este gri, iar celalalt este alb cu maro crem cu negru pe spate. Ce nume sa le dau? Va rog, nu lungi. Am incercat Fifi si Cici, dar nu ii place lui mama.

11 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Ai putea Bella si Rexy.

| LaughOutLoud a răspuns:

Cremshnit si Grey

| Jane_6633 a răspuns:

Simba,Luna,Moon,Bella,Zuzu,Mitu ( Mita )

| Jane_6633 a răspuns:

Simba,Luna,Moon,Zuzu,Felix,Tom,Bella,Mitu,Mita.
Sper ca am ajutat!

| yonutz1 a răspuns:

La ala gri zii Kitty ( in caz ca e fata ), iar daca e baiat pune-i Spike xD. Celalalt lasa-l sa mai creasca si sigur gasesti u un nume big grin

| madalinna a răspuns:

Ia uite aici, cate nume...;)
http://www.pufulici.ro/nume-de-pisici/
Am si eu 3 pisici, au doi ani. Sisi, Misha, Bella.

| AlexandruZoicas a răspuns:

Puffy (spike) e nume de caine rolling on the floor asa puffy piky albuta negruta, pufulet, pufosfera laughing

| Dariana98 a răspuns:

Incearca Kitty, Bibi, Felix, Lucky... sper ca ti-am fost de autor big grin

| Andutza1 a răspuns:

Eu am o pisica, e fata si o cheama Mitza. si cand strig la ea se uita la mine. si a mea are doua luni.

| Raduccu a răspuns:

Pune-i Louie

| seriogak2 a răspuns:

Bob si bili big grinbig grin