| Mircea1209 a întrebat:

am o intrebare cat de mare creste cainele asta ( stiu ca e metis labrador) va dau sa va uitati la poze http://imageshack.us/photo/my-images/851/sam0443.jpg/

Răspuns Câştigător
| symy_1713 a răspuns:

Daca imi spui varsta o sa iti dau un raspuns mai concret dar parerea mea este ca se va face aproximativ cat un labrador, mai mult nu! Eu am labrador rasa pura. Catelusul pare sa aiba si o mica de gena de labrador, sa zic. Labradorii nu au in niciun caz alb pe piept si nu au par asa lung dar nu zic sa nu aiba si labrador in el. Ce te asigur insa este ca va mai creste destul.
Sa-ti traiasca prichindelul happy!

2 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Symy ce de il asiguri ca creste mare?
Hmm thinking poate fi de talie mica spre marewinking

| Veterinar a răspuns:

Acest catel este metis si se va face de talie medie (dupa labe si constructie)