| Daviiiiiid a întrebat:

Buna am o intrebare dar repede va rooooooooooooooooooooooooooogg! am sims 2 si vreau sa ma joc ...ieri a mers dar azi cand am vrut sa ma joc a intrat pan cand scrie mare THE SIMS 2 se incarca si mai trebuie o linie si apoi apare eroare si scre: the game is crashed. will be not terminate sau ceva de genul nu stiu ce sa mai fac. as vrea tare mult sa mearga va rooog

Răspuns Câştigător
| Craciuuun a răspuns:

Da.sterge-l de tot de unde il ai.insaleaza-l din nou daca ai cd.sau daca nu mai i-al odata asa mi s-a intamplat si mi-e.PASTREAZA FUNDITA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l instalezi din nou. daca nu merge cauta la setarile jocului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai dawnloadat obiecte cu virusi stergele si va merge iar eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai dawloadat obiecte cu virusi stergele si apoi va merge iar eu asa am facut.

| Led a răspuns:

Daca l-ai instalat cu daemon tools baga din nou crackul