| Andreea99009 a întrebat:

Am o intrebare legata de a fi reprezentanta la Avon/Oriflame.

1)La care credeti ca e mai bine?
2)Trebuie sa pun comanda pe fiecare luma?
3)Sunt dupa masa la scoala, am timp de asta?

5 răspunsuri:
| Dinamovistul101 a răspuns:

1#Avon(de la mama stiu laughing)
2#Nu trebuie neaparat
3#Eu zic ca tu iti planifici timpul, dar dupa parerea mea nu cred ca ai timp. Oricum daca vrei sa incerci eu iti urez Succes! happy

| alexandra13131718 a răspuns:

As zice la avon, daca vrei poti in fiecare luna daca nu nu, 3. nu e ca si cum ai avea o slujba in asa fel inccat sa nu ai timp de tine esti tot asa numai ca umblii cu catalogl de la AVON si intrebi pe cineva daca vrea o comanda.

| BarOsanu99 a răspuns:

1.Avon
2.Nu trebuie
3.Nu ai timp happy
Dar poti sa incerci.
Bft!
Te rog funda

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna Andreea99009, Oriflame are cel mai mare comision de pe piata, iar produsele sunt de calitate, nu ti se impune o comanda minima, nu este obligatoriu sa dai comanda luna de luna, iar posibilitatea primirii produselor este variata, 3 sedii in Bucuresti, unul central la Unirii, de asemenea poti primi produsele la posta sau prin curier.
Te astept si cu alte intrebari daca mai ai nelamuriri si te voi ajuta cu placere.
De asemenea de invit sa vizitezi si site-ul www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro.
Te pup

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna Andreea, la Oriflame ai cel mai bun comision de pe piata, nu ai comanda minima iar produsele sunt de cea mai buna calitate, daca le vei folosi sunt sigura ca le vei indragi din prima clipa. Nu trebuie sa ai comanda in fiecare luna. Faptul ca esti la scoala dupa masa nu iti afecteaza activitatea ca reprezentant Oriflame, poti intra in posesia produselor Oriflame in 3 moduri : fie le ridici personal de la unul din cele 3 centre Oriflame din Bucuresti (unul central, la Piata Unirii) fie le primesti prin posta fie prin TNT(firma de curierat). Plus de asta ai 18 zile la dispozitie sa platesti factura.
La inscriere vei primi multe cadouri de bun venit, iar din partea mea vei primi un cadou de 90 de lei.
Daca ai nelamuriri, intreaba-ma si te voi ajuta.
Te invit sa vizitezi si site-ul www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro
Te pup!