| sori1999 a întrebat:

Buna,am o pisica bolnava, veterunarul meu din Jimbolia a spus ca are o bronhopneumonie si i-a dat tratament trei zile dar nimic si acum m-a trimis cu ea in Timisoara ...si voiam sa va intreb pe cei care stiti pisicuta mea o sa se mai faca bine... vreau va rog mai multe detalii..pentru ca nu mai rezist azi o duc pe pisica in Timisoara la raze si tot ce trebuie sa-i faca dar vreau sa imi spuneti ce stiti.dau funda
Ps doar cei care stiu...multumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai si de unde sa stim noi daca nici veterinarul nu stie?! Acolo trebuie facute analize. Nimeni nu va sti pe net. Cel ce-ti raspunde pe net la asa ceva este un nesimtit.

| sori1999 explică (pentru Salontanul):

Pai cel care a trecut prin asta cu pisica lui...si daca i s-a facut bine tongue

| Salontanul a răspuns (pentru sori1999):

Si de unde sa stie ca boala lui a fost la fel cu a ta? Simptomele pot fi asemanatoare si bolile sa nu fie identice.