| elena_2768 a întrebat:

am o pisicuta de 6 luni si am s-o dau maine. am sa-i dau tot ce are jucarii etc. in cat timp se va obisnui cu noua familie?

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Daca vor face eforturi si ii vor acorda atentie si vor socializa cu ea, probabil intr-o saptamana. Daca nu o baga in seama, e posibil sa nici nu se adapteze acolo.
O vecina daduse un motan in varsta de cativa ani altei vecine. Si dupa 4-5 zile i l-a adus inapoi ca nu voia sa manance sau sa bea apa. Si avea si burta maaaare. El nici pipi nu voia sa faca de suparare ca l-a dat. Si asa s-a intors la stapana lui si e cel mai fericit.

Răspuns utilizator avertizat
| elena_2768 explică:

Au spus ca au mai avut o persana care a murit d batranete si acum vor alta.mi-e asa d greu...dar sper sa fie bine