| user1234554321 a întrebat:

Buna
am o pisicuta micuta de 1 maxim 2 luni si am observat ca ii lacrimeaza un ochi. ce ar trebui sa fac?
sun cam ingrijorata pentru ea. astept raspunsul vostru. mulltumesc
dau funda

Răspuns Câştigător
| JammyBrooks a răspuns:

Ochiul lacrimeaza ca si la oameni.Nu stiu de ce dar o sa ii se lipeasca ochiul dupa ce doarme.Nu te speria! Pui pe o bucatica de tifon sau vata niste apa oxigenata si il stergi.
Succes cu pisicuta!

2 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Ar trebui să îți schimbi poza și să pui alta în care nu-ți apare fața, să înveți să scrii și să duci mâța la veterinar dacă are probleme.

| Anonimus212 a răspuns:

Intreaba la veterinar de ''solutie pentru curatat ochii'' eu asa facwinking