| razvilol a întrebat:

Am o problema am 6 papagali are trebui sa pie perechi. Alaltaieri am cumparat 5 : 2 perusi, 3 ninfe din care 2 erau pereche si unu ira singurel pentru papagalul care il aveam. Cel singurel credeam ca e mascul iar care il aveam credeam ca e femela.Am observat ca am inceput sa intre anandoi in cuib.Dar ieri am vazut cum femela il calarea pe barbat s-ar putea sa fie invers? SI in cat timp duupa ce au facut o sa apara ouale? S-ar putea sa fie pereche gay?
Uite aici o poza care dintre ei e femela si care masculu? >--- https://www.facebook.com/....../photo.php

1 răspuns:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, razvilol

Neaparat fiecare papagal cu perechea sa. Am avut trei papagali, iar cel ramas singur l-a lovit cu ciocul in cap pe celalalt pana a murit(din pacate).Se pare ca si papagalii sunt gelosi.Si nu... nu se poate gay.

Bafta, AfroB.