| anonima0101 a întrebat:

am primit un catelus si nu stiu ce nume sa-i pun big grin stiu ca suna aiurea dar nu stiu ce nume sa aleg sad...Vre.un sfat? >:"

Răspuns Câştigător
| Maria1315 a răspuns:

Daca e femela :
-Mindy
-Emmy
-Ida
-Bora
-Cleo
-Akita
-Akira
-Alma
-Dixie
-Biju happy
-Tessa
-Tara
Daca e mascul :
-Alpha
-Alhag
-Medal
-Dodo
-Woolf
-Toli
-Tasin
-Nils
-Ralf
-Kalid
-Nusi
-Osso
Sper ca te-am ajutat... funda?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distrugatorul de pisici, nemancatul, rico, rex, pufy...
Bafta!

| 16Gabriela a răspuns:

Poti pune Yuco, Woolfy, Bella, Lulu, Blacky, Azorel laughing Si multe altele, poti cauta si tu pe internet sau poate iti place numele unui catel de-a lu' un prieten.

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Lacky,Pufosu,Ticky

| Elly94sweet a răspuns:

Bella,ves,micky,miniie,dolce,afro,marley,roby,ricky, amy, lola, lara, becky, rino

| Papusika27 a răspuns:

Toto, Lord, Oto, White, Blaky, Ati, Arthur, Bogie, Bubble, Kuky, Dicky, Droopy, Fulger, Guppy. Funda?

| Papusika27 a răspuns:

Toto, Lord, Oto, White, Blaky, Ati, Arthur, Bogie, Bubble, Kuky, Dicky, Droopy, Fulger, Guppy. Funda? Sa fie sanatos si sa ai grija de el.

| Papusika27 a răspuns:

Toto, Lord, Oto, White, Blaky, Ati, Arthur, Bogie, Bubble, Kuky, Dicky, Droopy, Fulger, Guppy... Funda? Sa fie sanatos si sa ai grija de el.

| Pixieee a răspuns:

Daca-i fata Pixi si daca-i baiat Toto:-)

| Pixieee a răspuns:

Da e fata Pixi daca e baiat Toto sau Otto