| Holocause a întrebat:

am si eu nevoie de un gift de 13 gems, e o frizura draguta care se numeste Simone hair, eu sunt RockerGirlPink...plizz daca puteti sa mi-l trimiteti as ramane recuoscatoare, cel care da are funda

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

In ourworld? am jucat si eu si pe last cookie sunt coduri te conectezi cu faceboockul si iti da cate 10 gemsuri apoi daca ai id ul de mess al tau mai bagi un cod iti mai da inca 10 si mai ai unu pentru coins care iti da coins in finctie de lvl