| yoyo_7345 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am o catea caniche pitic alb si as dori sa imi spuneti de la ce varsta pot sa o imperechez.mentionez ca are debea 5 luni.va rog ajutati-mahappy! funda la cel care imi spune exact :*

Răspuns Câştigător
| Crissylici0us a răspuns:

La 2 ani. altfel ar putea avea complicatii, asa a patit o prietena de-a mea ca a dat-o la 1 an si ceva si apoi s-a imbolnavit foarte grav.dar la varsta de 2 ani e cel mai ok si mai sigur happy

3 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Hey! La 1 an jumatate 2 ani-al 3-lea ciclu! Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, daca are ciclu, e buna de imperecheat...

| Stan_Cristi_1987 a răspuns:

Buna,in caz ca esti interesata am si eu un caniche are 8 luni acum, mascul si aproximativ 9kg.As vrea pe la 1 an si ceva sa-l dau si pe el la imperecheat.