| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.cine este din braila si doreste sa adopte un pui de pisicuta? Are o luna de zile mananca singur e femela si alba ca laptele.Eu o pastrez pe mama ei deoarece o am de cand era mica tot de vreo luna si dormeam in pat cu ea dar puii nu pot sa ii pastrez si de aceea m-am gandit sa ii donez iubitorilor de animale.Eu sunt din Braila si o donez doar aici in oras.Cine este interesat sa ma anunte printr-un mesaj privat.Astept raspunsurile dvs.

1 răspuns:
| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Imi plac la nebunie pisicile dar din pacate nu sunt din Braila! Sper sa ii gasesti un stapan bun!winking