| Cristina1010 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru toti cunoscatorii de caini happy sti-ti o rasa foarte mica care seamana cu o veverita au coada stufoasa si cantaresc cam 2 kg la maturitare?happyva rog raspuns urgent daca se poate si un link happy mersi :*( culoare alb-maroniu)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mica rasa stufoasa de caini (nu e chiar cat o veverita :))) este yorkshire terrier:
http://www.google.ro/......tp?/search
pentru mai multe inf. despre aceasta rasa poti sa cauti pe net
succes :* fundita? (am mare nevoie de ea) :D

Răspuns utilizator avertizat
| Nayuky a răspuns:

Pomeranina..sau paion..asa i se zice dar cred ca se scrie papillon