| AndyBăă a întrebat:

Buna am si eu o intrebare happy. Peste cateva zile implinesc 12 ani si parinti for sa imi ia un animal ( de prefeinta un caine) ce rasa credeti ca ar trebui sa imi iau?
Eu sunt o fire linistita, energica si imi plac la nebunie animalele va rog dati un raspuns pentru ca habar nu am!

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei unul de talie mica gen:bichon,pechinese,pincher pitic,teckel,cavalier king charles,chihuahua,pomeranian,westie,yorkshire terrier,shih tzu, mops, bulldog francez.Acum depinde care iti place tie.

4 răspunsuri:
| LOkk12 a răspuns:

Bichon Bolognese cred ti s-ar potrivi foarte binewinkingGood luck!
'

| ally123sims a răspuns:

Bichon,canich

| T7uk a răspuns:

Yorkshire terrier,Bichon(Maltez,Bolognese,Frise).Dar daca vrei un caine mai mare iti sugerez Golden Retriver, Labrador, Setter Irlandez.

| Abcdefghijklmnopqrssttuvxwyz a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti iei un Golden Retriever