| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o nelamurire daca se poate sa ma ajutati acum o luna mi-am luat un caine malamut de alaska dar proprietarul mi la vandut ca husky eu am fost cu el la cineva si mi-a zis ca este malamut dar vreau si parerea voastra si cica are 1 an astept parerile voastre vorbim in particular si va dau adresa de email si poza sa imi spuneti multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

L-ai luat drept pui si el are 1 an? nu l-a vazut un doctor sa-ti spuna ce rasa e?

| AllForOneAndOneForAll a răspuns (pentru viotedy):

Am scris bine ca dau poza si va dati cu parerea

| viotedy a răspuns:

Cred ca e husky si e adult, oricum e scumpel si orice ar fi daca l-ai vaccinat si este bine e prietenul tau pentru urmatorii ani.