| inna813 a întrebat:

Buna,am si eu un catel shih-tzu. Ieri am iesit cu el pe afara,si de bucurie s-a impins pe burta in spate pana catre perete, si s-a lovit la organele genitale.
Pe moment nu am observat nimic,dar astazi cand m-am uitat la el am vazut ca organele i s-au inrosit destul de tare, iar unul din ele s-a umflat putin. Sunt destul de ingrijorata si nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| DamagedBoy a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci, asteapta daca astepti totul va fi ok, canii sunt puternici si vindecarea acestora este foarte rapida, si nu cred ca va fi o problema, bafta!

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Ca sa stai linistit mergi la doctor cu cainele poate ii da ceva sa ii dispara roseata si durerea.

| inna813 explică:

Va multumesc pentru sfaturi, dar s-a vindecat. happy