| Andraaa_1742 a întrebat:

Bunahappy am tot auzit de jocul second life dar din cate am inteles tb sa ai card pentru ati fake cont... m-ar putea ajuta candva de ex sa imi dea un cont care nu ii mai tb? i-as fi recunoscatoare [fundita pentru cine ma >ajuta]:*big grin

2 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Imi cer scuze, nu pot sa te ajut in legatura cu jocul, dar nu ai bagat de seama ca pe aici pe TPU se vorbeste romana? fara ca si tz.

| eu_5893 a răspuns:

Am avut jocul si sincer este o. porcariehappychiar nu se merita