| GeorgianaT1 a întrebat:

Am un bichon havanese de 6 luni. Ma gandeam ca la 7 luni sa il tund, dar nu stiu daca e prea devreme sa il tund si nici ce "tunsoare" sa-i fac. Ma puteti ajuta in legatura cu alegerea tunsorii? (Cainele nu are blana foarte lunga )

Răspuns Câştigător
| Lolitte a răspuns:

Tinand cont ca nu are blana lunga ar trebui sa mai astepti putin (cam pe la 8 luni) sa il tunzi. Si modelul tunsorii ti-l va propune ''stilista''.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punk este la moda acum pentru catei... laughing

| Tatu_Razvan_1965 a răspuns:

Buna! am si eu un bichon havanese si il cheama obi... are un an si 2 luni. eu l-am tuns pe la vrou 8 luni si cateva zile... ai incredere in mine! stiu ce zic