| anonim23457 a întrebat:

Am un caine care de ceva timp nu are pofta de mancare, merge dezechilibrat, prefera sa stea mai mult jos, nu se joaca si tremura cateodata. Ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Doar un medic veterinar iti poate spune. Daca nu mananca probabil e anemic si deshidratat de aceea e dezechilibrat si vrea tot timpul sa stea jos.
Mergi la medic urgent, daca e prea grav poata sa ajunga la perfuzii si atunci te va costa mult mai mult decat daca te duci acum.

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

O alta varianta: problema neurologica cum a spus si viotedy

cel mai bine mergi la vet.

daca vrei lasa un raspuns aici cu ce diagnostic ti-a pus medicul, chiar sunt curioasa.

| viotedy a răspuns:

O cauza neurologica.mergi si vorbeste cu un veterinar.

| mOnAsX a răspuns:

E bolnav dar du-te la un veterinar sa vina sa il vada sa iti zica el cel mai precis ce are cainele. bafta