| Ilovedogs23 a întrebat:

Buna, am un cățeluș de un an si un pic si s-a lovit la gat, nu stiu ce are bănuiesc ca l-a muscat un caine. Are sange in jurul gatului si lovitura nu e adâncă, spuneti-mi ceva cu care sa il dau sau ce sa fac. Eu l-am dat cu betadina dar nu stiu daca e bine. VA ROG AM NEVOIE URGENT DE AJUTOR

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Betadina e buna. continua sa folosesti acelasi lucru. si vezi cum evolueaza. Daca e mai grav, mergi la veterinar