| tr3ni a întrebat:

am un hamster de 2 anisori si in untimul timp iau aparut niste bube una la gura destul de mare, si de acum 2 zile la ureche, daca se poate trata sau stie cineva ceva sa zica va rog!

2 răspunsuri:
| CinevaOricineAntiJustinBieber a răspuns:

E normal si al meu tot la fel facea deoarece este destul de batran, ei traiesc in jur de 2 ani, daca vrei dul la veterinar daca nu lasa-l asa, eu l-am lasat asa si si-a revenit, iar apoi a murit de batranete sad

| WeLoveIceCream a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi cu el la veterinar si sa consulti un doctor veterinar. el poate vedea si avand experienta isi va da seama de boala sau alergia lui. Succes! sper ca te'am ajutat! Bye...