| Sophy1 a întrebat:

Am un hamster in varsta de un an, care de curand s-a ales cu o boala. El este destul de tanar la un an si oricum face tratament ca sa scape de boala, mi-e frica sa nu cumva sa moara.Mai am un papagal mascul in varsta de 3 ani, iar acesta traieste pana la 14. Mereu mi-am dorit sa am pui de papagal, dar mereu mi-am dorit sa am langa mine un hamster. Am si un catel, care imi cam ocupa timpul de asta cu hamsterul si papagalul. Voi ce ati face daca v-ar muri hamsterul, v-ati lua alt papagal si ati avea pui( vreau), sau v-ati lua un alt hamster( ca sa nu-i duc dorul)?

2 răspunsuri:
| SpatariuMihaela a răspuns:

Daca iti va muri hamsterul fa ce crezi pe moment si nu hotari inainte

| geani2001 a răspuns:

Daca tiar muri hamsterul ar fi foarte trist pentru ca ai tinut foarte mult le el.
dar daca vrei ca papagalul sa aiba pui mai bine te-ai duce la un vecin care are o femela sau ai cumpara una