| BastardOfBodom a întrebat:

am un labrador negru de aproximativ 6 saptamani, ce nume credeti ca i s-ar potrivi tinand cont ca e un caine de talie mare? happy Eu ma gandeam la Adolf, Zeus sau Athos.

Răspuns Câştigător
| yonycka16 a răspuns:

Zazu, Mufasa, Scar, Pumbaa happy Sunt haioase si pline de amintiri :X Oricum decizia iti apartinewinking Sa iti traiasca cutulica

| BastardOfBodom explică (pentru yonycka16):

Mersi multwinking Imi place Scar ( e baietel ).

| yonycka16 a răspuns (pentru BastardOfBodom):

Nu ai pentru ce, ma bucur ca ti-am fost de ajutor...acum nu mai ramane decat sa-l instruiesti cu multa multa rabdare si sa nu cedezi niciodata big grin *cuțulică (scuze - romana asta)

9 răspunsuri:
| c0drutz12 a răspuns:

Pai eu as zice Hector. Am si eu un labrador din dec 2009.

| blueeyes31 a răspuns:

Eu am un Labrador Retrevier auriu in varsta de aproape 4 anisori si il cheama Spike.Alte sugestii: Lord/ut,Rocky, Tomitzalove struck, Max

| BastardOfBodom explică (pentru blueeyes31):

Mersi. sa-ti traiasca pufoseniahee hee!

| blueeyes31 a răspuns (pentru BastardOfBodom):

Multumesc la fel !happy

| RetardedRacoons a răspuns:

Eu i-as zice Codita, asa d-al dracu ca sa fie un caine nonconformist.

| MishuD a răspuns:

Sparky!

| Ando1dul a răspuns:

EU i-as zice Apolo, Tor sau Ra.