| michelle2221 a întrebat:

Am un pestisor care este cum sa zic eu cocosat... Ce se poate face si il doare? Multumesc si

3 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

De unde stii ca il doare?

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

SALL, parerea mea e sa il duci la un veterinar si sa ii spui ce problema are pestishorul tau, sau daca iti spune ca nu ii poti face nimica
trebuie sa nu te mai gandesti la el
este un fel de boala, si eu am avut 2 pesthisor aurii si au avut acceasi problema si am fost la veterinar si a zis ca nu mai am ce face... si i-am aruncat, dar despre pesthisorul tau poate lua un tratament spechial.

funda?

| Taiby a răspuns:

Q.q toilet...