| Malynutza32 a întrebat:

am un pisoias in varsta de cateva saptamani...si el nu stiu ce are. cand se plimba, in mers face diaree, si nu vrea sa foloseasca litiera. maicamea a zis ca e prea mic si atunci il pune afara aproape toata ziua...dar acuma vine iarna si ar cam trebui lasat in casa.as dori sa imi ziceti cum ar trebui invatate sa foloseasca litiera pisicutele mici?,pe cele adulte le-as putea invata,dar acuma am o pisica mica si dragalasa,,,,, Apropo ar trebui inchisa intr-o cutie? sau ce? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Cand are diaree normal ca se scapa pe el are crampe il doare burtica! nu ii da lapte sau apa rece, si da-I mancare de pisoi si mergi cu el la veterinar, o sa ii dea pastilute antiviermisori si o pastila sa nu mai aiba diaree, si dupa ce isi revine ai sa vezi ca o sa mearga singur la cutiuta lui cu nisip, pisicile sunt curate si e de ajuns sa il pui o singura data pe nisip.o sa fie bine dar ai grija ce ii dai de mancare!