| kitty5065 a întrebat:

happy am un porcusor de guineea foarte dragalas pe nume Fozzy big grin pe care la-am luat acum 3 zile tongue si de 2 zile cand il iau in brate ma linge intruna laughing
Credeti ca este un semn de afectiune sau pur si simplu un instinct? thinking
Eu nu prea stiu dar in orice caz este de bine, nu?

Dau funtitawinking

Răspuns Câştigător
| Dexter_8386 a răspuns:

Da semene de afectiune, iubire, inseamna ca te iubeste si vede in sufletul tau ca si tu il iubesti cu adevarat

Bafta si sa-ti traiasca

2 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Da, cred ca te iubeste si simte ca si tu il iubesti, nu cred ca are cum sa fie din instinct.
Mi se pare foarte dragut ca te linge sigur te iubeste. happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da, si mie imi face asa porcusorul.nu are de ce sa nu fie de bine laughing