| alecsandra33 a întrebat:

Buna am un porcusor de Guineea si mananca foarte mult am incercat sa nu-i mai dau atata si incepea sa roada plasticul de la cusca eu obisnuiesc sa-l pun in camera mea pentru ca mi-e urat sa dorm singura dar acum ma trezeste la 6 Am sa-i dau mancare Ce pot sa fac? P.S se aude si daca il pun in alta camera Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

Poti sa il pui in alta camera, desigur.
Daca ii foame, seara cand e aproape adormit, poti sa ii pui in diferite locuri ale custii mancare, pe care o va manca cand se trezeste. Daca are un anumit loc de ros, atunci pune-i mancarea acolo si mai ascunde-o si prin alta parte.winking