| Bubutza13 a întrebat:

Am vazut ca multi aveti Bichonei sau catei din rasa Yorkshire Terrier.M-ar interesa si pe mine o catelusa.
Dar nu prea stiu unde sa caut. Daca vindeti sau stiti pe cineva sau un ""pet shop"", imi spuneti si mie?
Multumesc, scuze de categorie laughing
funda!

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

Poti sa te duci la Maxi Pet, sunt foarte seriosi.Vezi ca daca nu gasesti in magazin inseamna ca nu mai au, dar gasesti ocazional:vorbesti cu oamenii de acolo.Sau poti sa te uiti pe site-yri cu adoptii de catei, scrii rasa si o sa gasesti mai multe rezultate.