| Mihnulinu a întrebat:

am vrut sa imi fac un server de San Andreas Multiplayer (samp). Cu greu am reusit. Dar cand vrea cineva sa intre pe server(prieteni, colegi, etc)le zice ca nu merge(chestia cu retriving info). ma poate ajuta cineva sa imi fac un server calumea care sa mearga si sa fie hostat (dau 3 funda )daca imi dati si adresa de masswinking. Dar serveru.sa mearga...winkingwinking

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| camionagiull a răspuns:

Ionut_2o1o stiu sa fac server ^_^...

| Multiburatino a răspuns:

Stiti sa faceti toti oricne poate face. dar i-ai dat host? sti ca trebuie sa platesti? pe luna? pe slot? ca sa poata a merge?

| lozylo_8312 a răspuns:

Mihnea.deci.am server modificat tot tot tot.il aveam p undv prin calc.nu te lua dup multiburatini.host inseamna ca serverul sa stea mereu 24/24 ore deschis! nu ai nev de asta.asigurate ca tu ai ultima versiune de la server samp sau ei sa aiba ultima versiune! pentru mai multe...(DAU SRV ALA MODIFICAT) : luci_gaby99