| Nightqueen_4559 a întrebat:

are ceva daca le dau papagalilor mei apa plata?

Răspuns Câştigător
| vladimir23 a răspuns:

Nu cred ca are nimic deoarece apa plata este mult mai buna decat cea de la chiveta( care contine clor)

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.da ce *** sa le dai? minerala? logic ca nu are nimic ma!

| Asdffd a răspuns:

Wtf!?
u le dadeai apa mineralaa!
bwaaaii. =) apa plata ii pentru. ei chiar daca nu prea beau=]

| Deeutzica a răspuns:

nu eu am avut perusi dar am murit si laeam dat apa plata si nu s-a intamplat sa stii ca jur pe degetul mic iti zic adevarul

| GangstaLuv a răspuns:

Da o sa moara,rolling on the floor glumeam,nu vad ce ar putea sa pateasca, cauta pe net, am impresia ca era un site unde scria ce hrana sa le dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuoh go on

| philips a răspuns:

Nu, unii spun ca doar cu apa plata ii cresc

| Larysweety a răspuns:

Da...si eu le-am dat si unu dintre ei mi-au muritstraight facecrying
nu te risca:*
fundita?

| Coly a răspuns:

Buna, nu are nimic.
Sfat: sa nu le dai apa minerala sau suc laughing

:* funda>