| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna as dori sa va intreb un porumbel cum se dreseaza?
Adica sa-l faci sa vina la tine si sa plece.Ios tiu pe cineva sta vizavi de mine si sta la bloc la etajul2 iar eu la 3 si de multe ori il vad ca cum il striga si vine la el.
Va rog frumos sa-mi spuneti cum il dresez ca porumel pot prinde

Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| TuPeistU a răspuns:

Da-i cu cosu care ti.a aparut tie pe **** pe la curu porumbelului. asa creati o legatura sexoasasmug

| Bogdan_9316 explică (pentru TuPeistU):

Ma ca du-te la mata, si mortii matii sa til iau in p*** ce faci misto sa-ti deie dumnezeu ce am patit. Fraiere datas m*** de pl proasta