| BlondyeStefy a întrebat:

As vrea sa ajut oameni care nu au unde sa isi lase animalele cand plec in calatorie. Deci am hotarat sa le ofer gazduire temporara(pisici,caini,pasari, rozatoare, ect)....pt mai multe detalii ma contactati pe stefy_marya_99

Răspuns Câştigător
| kitty_9669 a răspuns:

Ai o idee superba, succes!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vreo 3 prieteni pe care nu stiu cu cine sa-i las cand plec din localitate pentru perioade mai indelungate. Sunt betivi, nu foarte inteligenti si unuia nu ii place sa se spele. Cam cat m-ar costa?

| Se7en98 a răspuns:

... pe net nu gasesti eu as zice sa faci multe copii la printer, sa lasi numarul de telefon pe ele si mai multe detalii. si sa le lipesti prin oras cu prietenii,,, happy

| BlondyeStefy explică:

Da mersi de incurajari. Stiam ca pe net nu gasesc dar am zis sa incerc.P.S-si mie imi plac animalele (gradina zoologica cu 2 caini 2 pisici 3 porcusori de guineea ninfe canari turturici si hamsteri) le ador. Vroiam sa fac voluntariat la un centru pentru animale sa le iau acasa pe cele operate pana isi revin dar nu am avut timp sa trec pe acolo in ultima vreme.

| BlondyeStefy explică:

Nu fac asta pentu bani ci doar sa nu stresez animalele pe parcursul calatoriei...

| Andralra a răspuns:

Superba idee! Succes:*

| ioanadanielle a răspuns:

Aha