| anonim_4396 a întrebat:

azi acum 5 minute l-am dus pe Bobita (catelu' meu) la un om, care avea o catelusa, sa faca puisori, si in masina ii era teama, si cand l-am dus se cam certa cu Betty ( catelusa) si, cand l-am lasat se urca pe poarta ca credea ca il abandonam. Dar noi l-am dus 1 saptamana 2, 3, sa faca puisori cu catelusa aceea, si credeti ca va crede ca va ramane acolo? si va fugi? daca ei 2 se cam certau mai au timp sa se imprieteneasca? Mi-e frica, daca ii e teama!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alt troller? -_-

| valentingb a răspuns:

Nu iti fa griji, in cateva zile Bobita va indeplini aceasta sarcina atat de problematica laughing. A fost un pic speriat din cauza masinii, oameni noi, locuri noi, dar se va obisnui curand cu locurile, si nu se va simti abandonat cata vreme o are pe Betty, nici nu va fugi de langa ea.winking Linisteste-te...

| GEEK a răspuns:

WTF. -_-

| eandopuncttk a răspuns:

Rolling trolling. de unde iesiti oameni buni?

| gocops a răspuns:

Pai daca ii e teama s-ar putea sa fie macat de Betty cea urata

| viotedy a răspuns:

De obicei cateaua se aduce la el, sa fie pe teritoriul lui si nu-i trebuie 3 saptamani ci 1 ora daca e pregatita cateaua dar daca se bateau nu e pregatita.