| gabriela2002 a întrebat:

Azi mi-am luat un iepuras de rasa Angora. Imi puteti spune cum sa il ingrjesc?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Stai la casa sau la bloc? fa-i un culcus cu rumegus, nu-i da deloc varza, sau foarte putin (mananca pana nu mai poate si crapa, varza contine foarte multa apa) salata asa doar ca delicatesa.in rest iarba, seminte graunte, legume de toate soiurile (NU ardei iute ) happy

| gabriela2002 explică (pentru GutuvanMorgan):

Stau la bloc

| GutuvanMorgan a răspuns (pentru gabriela2002):

Tine-l intr-un cos sau un acvariu mai mare

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Inainte sa-l cumperi de ce nu te-ai intrebat atunci cum o sa-l cresti? De obicei cand iti cumperi un animal inainte trebuie sa stii ce nevoi are, ce probleme pot aparea...