| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Bună, bună. De ceva timp am în cap numai football. Întrebarea ar fi mai mult un sfat. Ce exerciţii îmi recomandaţi să fac de unul singur? Mă refer la abdomene, genuflexiuni. Cam câte şi când. Şi de unde aş putea învaţă scheme practicabile. Aş dori după cum am spus şi mai sus, exerciţii, sfaturi, tehnici şi câteva video să le înţeleg dacă se poate. Mulţumesc frumos

2 răspunsuri:
| MoruAndrei a răspuns:

Acum depinde de ce poţi, spune-mi de ce eşti în stare ca să ştiu ce să-ţi spun. Eşti începător? Ai mai practicat vreun sport?

| ILoveMyFriendsSoMuch explică (pentru MoruAndrei):

Am m-ai facut fotbal 2 luni, atletism 2 luni, baschet 2-3 luni si cam atat.