| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cam cat costa un bichon frise?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

In jur de 300-350 euro dar matusa mea vinde un bichon frise si il da mult mai ieftin. Daca esti interesata iti trimit adresa ei de e-mail sa iti arate poze. Este femela si are 3 luni. Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Tiara81 a răspuns:

Eu.am intrebat un veterinar si a zis ca in jur de 25 000 (in lei)...mie mi se poare ca mult.dar poate ca acum s-a cam schimbat preturile si depinde daca are pedigree si detoate.
sper ca te-am ajutat
Succes! si felicitari daca iti vei lua catelus love struck

| ZoZoHeart a răspuns:

300 de euro.Sunt foarte scumpi...stiu.Daca vrei sa-ti cumperi trebuie sa fie unicul animal din aceea casa.Sunt destul de mofturosi si trebuie sa-i scoti la plimbare mai mereu.Au nevoie de muuulta atentie si afectiune.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 1000 RON