| anonim_4396 a întrebat:

Care pastila e mai buna pentru viermi la caini:cestal plus sau biheldon? multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu am folosit intotdeauna Cestal Plus sau Droncit, adica de prin 1994. Acum nu stiu ce "mai e la moda" printre medicamente, eu cumpar ce stiu ca e bun.

| lumeamea a răspuns:

Cestal in mod clar dar, multi medici veterinari recomanda alternarea deparazitantelor...adica sa nu facem deparazitarea cainelui de doua ori la rand cu acelasi tip de pastile.

| AcAd3Leeee a răspuns:

Cestal plusbig grin Si eu am avut la catelusi viermisoriwinking biheldon am incercat prima oara dar...nu prea se intampla nimic. Apoi am; uat cestal si in cateva zile(6-7) ai scapat ti`o zic din propria exp

| alexalex9810_7256 a răspuns:

Eu dau biheldon la cateii mei

| bella24 a răspuns:

Multumesc! ieri i-am dat catelusei cestal plus(un sfert) si astazi a vomat viermisori.e un semn bun? la cat timp trebuie sa ii mai dau?

| Andy_7317 a răspuns:

Cestal plus