| VampireღOnyx a întrebat:

Caut programe de facut muzica! care imi zice cele ma faine si mai multe are funda! Nu uita, apropo!~ sa se poata salva muzica pe care o fac eu! FUNDOY

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bear Share! e f bun si gasesti toate melodiile! :dwinking.il dai jos de pe net, e un program pe calculator. Muzica ti se salveaza in My Music. Sper ca te-am ajutat! Fundoy?

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Yeah... Inca o persoana care are impresia ca toti retardatii pot face muzica...