| Ioana336 a întrebat:

Ce le pot da broastelot testoase cand nu sun acasa? Exista ceva care se dizolva in apa, in timp?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Banuiesc ca te referi la testoasa de apa, care de obicei este cea mai intalnita ca anmal de companie. Nu prea mananca varza, doar cele terestre sunt ierbivore, cele acvatice sunt carnivore toate. Ii poti da sa manance mai mult pana sa pleci, astfel va rezista 3-4 zile foarte ok, daca pleci pe o perioada mai lunga baga in acvariul lor sau in ce le tii pesti vii, astfel tesoasa ii va manca cand ii va fi foame.

1 răspuns:
| Blacky6 a răspuns:

Da-le o varza sau 2 si le va ajunge pana te intorci tu acasa.