| Alessandra9 a întrebat:

Ce nume sa ii dau catelului meu? Este micut, latra are negru in varful urechilor si la Botic. Doarme cand nimeni nu il baga in seama si cand te vede incepe sa latre, iar din latrat scheauna, sau cum se scrie. Este foarte dragut si iti sta numai in picioare, este jucaus. Si este flamand. Orice ii dai sa manance mananca si latra daca mai vrea. Tremura chiar atunci cand mananca. Ce nume sa ii pun?

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îi dai ce nume vrei tu!
Cum vrei tu să îi zici, așa îi zici!
Trebuie să mergi cu cățelul la veterinar, să îl vaccineze!

| onasis1961 a răspuns:

Depinde de ce preferinte ai. uite aici cateva sa te orientezi:
http://animale.acasa.ro/......12791.html

| BiuL a răspuns:

Bubu, Cici, Negrutu, Miki, Athos, Vaio, Dinky, Fifi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bochito, Ștrula, Popo, Ștrumfu, Vasilica, etc...

| karsivan a răspuns:

Mailo, ( Mailo miorlaitul =porecla)

| PяInCєSs a răspuns:

Toto

| iusty12 a răspuns:

Bobo, Mani, Rex, Niko, Niky, Gojo, Zupa, Sito, Mopi, Chapy, Didu, Sora, Lono