| lawynutza a întrebat:

Buna cine imi poate da si mie niste idei cu ce sa scriu pe blog amuzant trist nu stiu am ramas in pana de idei poze linkuri melodii daca pot sa pun un mic calendar un ceas o casuta de chat nu stiu ceva ca sa para mai interesant
P. S. daca var ajuta la ceva asta e blogul meu http://blogulfetelor1.blogspot.com (scuze dar in ziua in care am creat acest blog eram suparata pe un baiat +eu sunt o fata si nu stiu mai nimic din ce le plac baietilor) nu stiu am ramas in pana de idei pentru cele mai multe idei si cele mai bune idei
locul 1 va primi 2 funde+vot
locul 2 va primi doar funda
locul 3 va primi doar 2 voturi
celelalte raspunsuri va primi doar un singur vot. (mai am o intrebare la care nu a raspuns nimeni si funda este libera si pot da la locul 3 si un vot la intrebarea la care locul 1 va primi funda)

1 răspuns:
| AnaOneBeat a răspuns:

Scrie ceva despre horoscop. Fetele mereu sunt cu horoscopul happy