| princessanna99 a întrebat:

Cum sa fac ca atunci cand creez familii la sims 2 sa aiba multi bani? Fix atunci cand le creez sau dupa aceea numai ca inca sa nu aiba casa! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Pai exista o parola:
-apasa pe tastatura CTRL+SHIFT+"C"
-introdu in spatiul care iti apare urmatoarea parola:"motherlode"
-si o sa-ti dea banii.
ps:poti sa o pui de mai multe ori, ca sa faci mai multi bani.
Succes!
Fundita?puppy dog eyes

1 răspuns:
| SimsClub a răspuns:

Exista un cheat care vine cu The Sims 2 Nightlife. Acesta este familyfunds [Familyname] #
Daca vrei sa aflii cum sa il folosesti gaseste detalierea codului aici: http://www.simsclub.ro/....../index.php