| Gaby_Gabytza_1992 a întrebat:

cum se fac bratarile prieteniei cu litere?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Alexandra7201 a răspuns:

Gasesti multe tutoriale pe youtube, iar apoi trebuie sa cauti sabloanele pentru fiecare litera. Este ceva mai migalos, trebuie sa ai rabdare. Poti face comanda de bratari cu texte aici daca vrei sa cumperi Le poti achizitona de aici : http://bratariaccesorii.blogspot.ro/.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Heiihappy
Poii sunt magazine speciale pentru astea :0
Poi eu am vazut cand am mers in mamaia

| ana00700 a răspuns:

DAAA...
Iti trebuie 8 fire :1 mai lung si 7 mai scurte. Cel lung pentru. litera vruta, iar celelalte pentru. fond.Principalul este sa stii cum se face un nod normal.Desenele pentru. bratara le poti lua de pe :Litere pentru.bratara prieteniei de la A-Z. Este destul de usor. Sper ca te-am ajutat.