| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun am primit tableta Prestigio multipad 2 prime dua 8.0 >- http://www.itarena.ro/......0dduo.html

Ce parere aveti despre ea? :3

Răspuns Câştigător
| SanziiAndry a răspuns:

E buna, pacat ca nu are Bluetooth si Retea 3G. De fapt, nu e buna. E SUPER BUNA, asta e parerea mea. are camera de 5 mpx, versiune de android 4, 1. ce ti-ai mai putea dori?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

S-o folosesti cu placere.Eu am un telefon marca aia. Avand in vedere ca nu are 3 G, hm...S-o folosesti doar wi-fi, cam greu.La banii aia erau altele care mergeau si cu modem, dar cadoul e cadou.