| alexcelmic a întrebat:

Buna, de curand cresc un cățel, rasa cane corso, fetita are 2 luni, de cateva zile s-a imbolnavit, vomita imediat dupa ce mananca, stranuta si ii curge nasul, am chemat un veterinar, i-a dat niste vitamine, si niste injectii in picioarele din spate, dupa injectiile acelea catelusa mea e foarte slabita si nu poate sa isi controleze nici cum piciorusele din spate, este oare din cauza injectiilor sau este vorba de vreo complicatie?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Incearca sa ajungi la alt doctor cu ea.
Multa sanatate ❤️

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Poate ca este ft slăbit datorita vomelor. Frecvent la puii de caine se întâlnește parvoviroza. Mergi urgent la veterinar.
https://www.veterinarladomiciliu.ro/schema-tratament-parvoviroza/

| ___Pqfq a răspuns:

Alt veterinar. Urgent.